درباره ما

شرکت فلز کالا با بیش از 25 سال تجربه موفق، در زمینه واردات، فروش و خدمات برش، خش، روکش و بسته بندی انواع ورق های استنلس استیل (فولاد زنگ نزن) فعالیت دارد و در راستای تأمین نیاز مشتریان و صنعتگران، تاکنون از محصولات شرکت های معتبر بین المللی تولید کننده استیل مانند آسرینوکس اسپانیا، دوو و پوسکو کره جنوبی، وای سی اینوکس و یوسکو تایوان و تیسکو و کلمبوس بهره برده است. این شرکت با تکیه بر توان مدیریتی و کادر مجرب و کارامد و تجربه چندین ساله، در فضای اداری بیش از ۵۰۰  متر مربع و انبار اختصاصی با ظرفیت ۵۰۰۰ تن کالا، کلیه مراحل خرید، بازاریابی و فروش را به انجام می رساند.
آشنایی و تسلط بر انجام امور بازرگانی، مناقصه و عقد قرارداد های تجاری، بازاریابی و فروش ، امور گمرکی و ترخیص کالا، استانداردها و اصول کنترل کیفی کالا و از سوی دیگر سرعت بخشی در تأمین کالا، کاهش بهای تمام شده و رعایت اصول مشتری مداری ، تضمین کننده موفقیت این شرکت و جلب رضایت مشتریان بوده است.
ثمره سال ها حضور فعال و موفق شرکت فلز کالا، ایجاد و تثبیت روابط گسترده و پایدار با سازندگان و تأمین کنندگان معتبر برون مرزی و جلب اعتماد و اطمینان مشتریان داخلی می باشد.
این شرکت علیرغم شرایط دشوار تحریم با رویکردی نوین در نیاز سنجی مشتریان و شناسایی ظرفیت بازار و از سوی دیگر عقد قرارداد و تأمین کالا از فروشندگان/ تولید کنندگان معتبر بین المللی، نقش مؤثری در تأمین نیاز کارخانجات تولیدی و صنایع داخلی به انواع ورق و رول استنلس استیل دارد.
عدم سرمایه گذاری جهت تولید آلیاژهای استنلس استیل در کشور ، شرکت فلزکالا را بر آن داشته است تا تأمین گسترده و به روز محصولات استنلس استیل را در برنامه خود قرار دهد.
این شرکت در راستای تحقق اهداف خود در زمینه افزایش مشتریان و توسعه و تثبیت بازار و از سوی دیگر کسب اطمینان مشتری در تأمین به موقع سفارش، اقدام به مذاکره و پی گیری از مشتریان و تولیدکنندگان با سابقه جهت عقد قرارداد فروش سالیانه نموده است.
در پایان اعلام می دارد که شرکت فلز کالا با کادر مجرب و حرفه ای خود آماده ارائه مشاوره تخصصی در زمینه کاربرد های مختلف محصولات استنلس استیل می باشد.
افزودن به لیست علاقه مندی های من افزودن به لیست علاقه مندی های من

اطلاعات مجموعه

نام: شرکت فلز کالا
نام مدیریت: جناب آقای مهندس شیخ
تاریخ تاسیس:
شماره ثبت:
نام تجاری:
ماهیت: شرکت
نوع سهامی:
نوع مالکیت:
نوع تجارت:
وب سایت: www.felez.org
زمینه فعالیت:

نشان تایید هویت

اعضایی که دارای نشان تایید هویت تجارت الکترونیک اول می باشند کسب و کارهایی هستند که توانسته اند روال های احراز هویت حقوقی و فیزیکی دریافت نشان تایید هویت را با موفقیت پشت سر بگذارند
نام : فلز کالا
آدرس : دفتر مرکزی: ایران-تهران-تهران-منطقه 3-بلوار جردن - پلاک 27
تاریخ ثبت :
شماره ثبت :
مدیریت قانونی : جناب آقای مهندس شیخ
سال عضویت : 1399
تاریخ صدور نشان : 1399/02/02
تاریخ انقضای نشان : 1400/02/01
تاریخ آخرین به روزرسانی : 1399/02/23
تاریخ آخرین ویروس اسکن وب سایت : 1399/12/10

معامله ای مطمئن با اعضای ویژه و دارای نشان! اطلاعات بیشتر

تعیین وزن ورق استیل:

حجم (ضخامت * عرض * طول) * جرم حجمی (چگالی در جدول مرتبط با خواص فیزیکی) = وزن (کیلوگرم)

برای اینکار ابعاد ورق را در جرم حجمی آلیاژ مورد نظر ضرب کرده، وزن ورق بدست می آید.

مثال: هر یک برگ ورق استیل 304 با ابعاد 2000 * 1000 * 2 میل دارای وزن تقریبی 32 کیلوگرم می باشد.

8 * 2 * 1000 * 2000 = 32 کیلوگرم

اطلاعات تماس فلز کالا

آدرس : دفتر مرکزی: ایران-تهران-تهران-منطقه 3-بلوار جردن - پلاک 27

تلفن : 021-22011620

وب سایت : www.felez.orgارتباط با ما

موبایل : -

تلفن : 021-22011620

فکس : -

تلفکس : -

وب سایت : www.felez.org